O nás

 

Autaren.sk je jedinečný a komplexný inzertný autoportál pôsobiaci v krajinách Európskej únie. Máte na predaj auto, náhradné diely alebo motocykel, radi čítate noviny o autách alebo potrebujete poradiť s kúpou auta? Potom Autaren.sk je tu práve pre Vás!

Autaren.sk slúži na sprostredkovanie kúpy a predaja jazdených a nových automobilov, motocyklov, štvorkoliek, člnov, karavanov a náhradných dielov a zároveň prináša užitočné informácie pre skúsených motoristov a milovníkov áut, ale aj pre tých, ktorí sa rozhodli pre kúpu svojho prvého auta alebo potrebujú poradiť s výberom toho správneho.

Rozšírili sme náš inzertný trh na úroveň krajín EÚ, aby sme zabezpečili pre Vás tú najširšiu ponuku motorových vozidiel a náhradných dielov za bezkonkurenčné ceny.

Portál Autaren.sk je možné rozdeliť do troch častí:

  • Inzertná časť obsahuje on-line inzeráty určené na predaj nových alebo jazdených motorových vozidiel a náhradných dielov. Možnosť inzerovať majú súkromní inzerenti a autobazáre. V Autaren.sk je inzercia zdarma!
  • Noviny obsahujú najnovšie články a novinky zo sveta automobilového priemyslu, sú pravidelne aktualizované a zrozumiteľne kategorizované podľa značiek, čo zaručuje rýchlejší prístup k novinkám o obľúbených značkách.
  • Poradňa poskytuje užitočné informácie, ktoré sú dôležité pri kúpe auta, prehľadné zoznamy autoservisov, pneuservisov, odťahových služieb, autoškôl, a pod. Súčasťou Poradne je aj kalendár motoristických podujatí ako napríklad autosalóny a tuningové zrazy, pripomienky nariadení vyplývajúcich zo zákona č 144/2010 o cestnej premávke. V Poradni nájdete aj dokumenty na stiahnutie potrebné ku kúpe motorového vozidla a tiež rady pri výbere najvýhodnejšieho poistenia motorového vozidla, leasingu či poskytnutie úveru na motorové vozidlo.

Naším cieľom je poskytnúť vám miesto – Autaren.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie, rady, novinky a články o motorových vozidlách a všetkom, čo s nimi súvisí - a to všetko ZADARMO!

Potrebujete poradiť s financovaním?... máte problém orientovať sa v technických údajoch?.... Autaren.sk je tu pre vás!!! V našej Poradni nájdete odpoveď na svoju otázku. Ak nie, napíšte nám v diskusnom fóre.
Tešíme sa na vás