Motokros: Puškár po víťazstve v Rijeke aj lídrom poradia UEM Alpe Adria

Rijeka 17. júna (TASR) - Vynikajúci výsledok dosiahol slovenský motocyklista Michal Puškár v 4. pretekoch šampionátu UEM Alpe Adria v chorvátskej Rijeke, keď v poslednej zákrute predbehol domáceho Novosela a zvíťazil s náskokom 0,1 s. Hoci v kvalifikácii si vyjazdil 2. miesto na štarte, zlý štart ho posunul až na 4. miesto, kde jazdil až do nájazdu do posledného kola. V závere sa mu však ...

Rijeka 17. júna (TASR) - Vynikajúci výsledok dosiahol slovenský motocyklista Michal Puškár v 4. pretekoch šampionátu UEM Alpe Adria v chorvátskej Rijeke, keď v poslednej zákrute predbehol domáceho Novosela a zvíťazil s náskokom 0,1 s.

Hoci v kvalifikácii si vyjazdil 2. miesto na štarte, zlý štart ho posunul až na 4. miesto, kde jazdil až do nájazdu do posledného kola. V závere sa mu však podarilo prebojovať sa tesne za Novosela, ktorého napokon predstihol.

Na ďalších miestach skončili Talian Digiogorio a víťaz kvalifikácie Schillaci. Prvá štvorica prešla cieľom v rozpätí 0,9 s.

Víťazstvom v Rijeke sa Puškár dostal aj do čela celkového poradia šampionátu.