F1: Räikkönen nevie, či po sezóne zostane v Lotuse

Šanghaj 11. apríla (TASR) - Pilot tímu Lotus Kimi Räikkönen zostane pravdepodobne aj v budúcej sezóne v kolotoči F1, ale zatiaľ nereagoval na špekulácie ohľadne svojho prestupu do Red Bullu v roku 2014. Informovala o tom agentúra AP. Majiteľ Red Bullu Dietrich Mateschitz a jeho pravá ruka Helmut Marko sa v poslednom týždni nechali počuť, že na ich zozname potenciálnych jazdcov pre ďalšiu ...

Šanghaj 11. apríla (TASR) - Pilot tímu Lotus Kimi Räikkönen zostane pravdepodobne aj v budúcej sezóne v kolotoči F1, ale zatiaľ nereagoval na špekulácie ohľadne svojho prestupu do Red Bullu v roku 2014. Informovala o tom agentúra AP.

Majiteľ Red Bullu Dietrich Mateschitz a jeho pravá ruka Helmut Marko sa v poslednom týždni nechali počuť, že na ich zozname potenciálnych jazdcov pre ďalšiu sezónu je aj Räikkönen. Mark Webber má s Red Bullom ročný kontrakt a jeho vzťah s tímom narušili kontroverzné situácie počas Veľkej cene Malajzie.

"Nemám zmluvu na ďalší rok, takže nemám ani plán. Pravdepodobne zostanem v efjednotke, pretože ma to baví," povedal Räikkönen pred nedeľňajšou Veľkou cenou Číny.

pb mp

© TASR Tlačová agentúra Slovenskej republiky. Všetky práva vyhradené.