F1: Sauber predstavil nový monopost C-32 Ferrari

Hinwil 2. februára (TASR) - Vedenie tímu formuly 1 Sauber spolu s pilotmi Nicom Hülkenbergom a Estebanom Gutierrezom predstavilo nový monopost sezóny 2013 C-32 Ferrari. Šéfka stajne Monisha Kaltenbornová povedala, že "nové auto je založené na svojom predchodcovi, ktorý bol konkurencieschopným vozidlom". Informovala agentúra AP.

Hinwil 2. februára (TASR) - Vedenie tímu formuly 1 Sauber spolu s pilotmi Nicom Hülkenbergom a Estebanom Gutierrezom predstavilo nový monopost sezóny 2013 C-32 Ferrari.

Šéfka stajne Monisha Kaltenbornová povedala, že "nové auto je založené na svojom predchodcovi, ktorý bol konkurencieschopným vozidlom". Informovala agentúra AP.

Kaltenbornová sa nevyhla počas prezentácie ani otázkam o "svojich" jazdcoch. "Hülkenberg je veľmi zdatný jazdec, ktorý ak dostane príležitosť využije ju a vybojuje skvelé výsledky."

Dvadsaťpäťročný Nemec jazdil v minulej sezóne za Force India a obsadil celkové 11. miesto. Jeho tímovým kolegom bude 21-ročný Mexičan Gutierrez, ktorý absolvuje svoj debut v "efjednotke" 17. marca v Austrálii.

lt pb

© TASR Tlačová agentúra Slovenskej republiky. Všetky práva vyhradené.