Motorizmus: Svitko v úvodnej etape Rely Dakar 16., víťazom Čiľan Lopez

Pisco 5. januára (TASR) - Slovenský motocyklový jazdec Štefan Svitko na KTM obsadil v úvodnej etape 35. ročníka Rely Dakar z peruánskej Limy do Pisca 16. miesto, keď na víťazného Čiľana Francisca Lopeza stratil v cieli 34 sekúnd. Ďalší slovenský motocyklista v súťaži Ivan Jakeš na KTM skončil so stratou 1:33 min v úvodnej etape na 61. mieste. Dušan Čipka na Husqvarne a Ján Zaťko na BMW ...

Pisco 5. januára (TASR) - Slovenský motocyklový jazdec Štefan Svitko na KTM obsadil v úvodnej etape 35. ročníka Rely Dakar z peruánskej Limy do Pisca 16. miesto, keď na víťazného Čiľana Francisca Lopeza stratil v cieli 34 sekúnd. Ďalší slovenský motocyklista v súťaži Ivan Jakeš na KTM skončil so stratou 1:33 min v úvodnej etape na 61. mieste. Dušan Čipka na Husqvarne a Ján Zaťko na BMW obsadili 107. resp. 147. miesto.